Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pies nie przeżył sylwestrowej nocy, wystraszył się petardy

Utworzony przez kk, 4 stycznia 2012 r. o 08:00
PIS zdechł? Nostradamus mówił ze zdechnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy "przyjaciele zwierząt" swoje psy traktujecie lepiej niż ludzi, a ludzi nienawidzicie. [/quote] ... bo im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy "przyjaciele zwierząt" swoje psy traktujecie lepiej niż ludzi, a ludzi nienawidzicie. Bo pies cz też inne zwierze swoim postępowaniem nie zasługuje na nienawiść na jaką zasługuje człowiek. Np Ty Panie Normalny... zadufany w sobie człowiek... bo człowiek to coś ponad wszystko... wszystko może, wszystko mu wolno... litości... tak... cenię sobie bardziej zwierzęta niż ludzi... nienawidzę ludzi, nie wykluczając przy tym siebie... w końcu to my doprowadzimy do klęski tego świata a nie zwierzęta... tzn pozostałe, bo i my należymy do zwierząt... Szkoda Pieska... Pastor wiele mu zawdzięczał... a znów każdy następny nie będzie taki sam jak poprzedni... wandalska podnieta petardami... normalnie aż widzę te głupie ryje i poryty rechot deb***i którzy jarają się że komuś je*nie w bramie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PIS zdechł? Nostradamus mówił ze zdechnie
ty też kiedyś zdechniesz. umierają tylko ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, im dłużej żyję, tym bardziej nienawidzę ludzi. Na każdym kroku spotykam się z chamstwem, oszustami, złodziejami, wandalami itd. Na osiedlu, na którym mieszkam, ktoś non stop niszczy otoczenie, dla zabawy, dla tzw. fazy. Wszędzie pełno śmieci i butelek po alkoholu. Wątpię, żeby zrobił to pies lub kot. Za kierownicą też nie ma żadnej kultury jazdy. Na przejściu w deszczu możesz stać aż się zes...rasz, a i tak nikt Cię nie przepuści. W miejscach pracy dyrektor bawi się ludźmi, insynuuje, zwalnia, jak ktoś się nie spodoba, bo np. nie lubi włazić mu w du..pę i donosić na kolegów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo współczuję- sama mam psy i kocham je nad życie. Moje na szczęście aż tak się nie boją ale one są w domu ze mną. Od godz.20tej nie puszczam ich na podwórko i tyle. I pewnie też Juniora trzeba było zamknąć w domku. Nienawidzę petard i ogólnie fajerwerków. Zakazać i tyle. Pomyślcie o środowisku, ile zwierząt ginie i ile ptaków. Czy nie szkoda tego? Jesteśmy egoistami niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nienawidzisz ludzi tzn.nie umiesz kochać.Nieszczęśliwy człowiek z Ciebie.Ja kocham mimo wszystko,chociaż zawodzą a jest to zazwyczaj relacja zwrotna.Zwierzęta lubię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda pieska ale słabiutki musiał być.To jednostkowy przypadek. Ogólnie rzecz biorąc wystrzały uczą psa pokory czyli psy nabywają pozytywnej cechy. Pies powinien mieć trochę pokory względem każdego człowieka bo inaczej dochodzi do takich przypadków jak w Karczewiskach gdzie 4 bestie zagryzły kobietę. Mój szwagier zrobił taki kawał że wrzucił wojskową petardę hukową psu do kojca. Pies nabrał takiej energii że wyskoczył z wysokiego kojca i schował się pod taką wnękę pod schodami że dopieeo w poniedziałek wieczorem udało się nam go stamtąd wyciągnąć. Ubaw był co niemiara a pies respekt teraz czuje i tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ogólnie rzecz biorąc wystrzały uczą psa pokory czyli psy nabywają pozytywnej cechy. Pies powinien mieć trochę pokory względem każdego człowieka" ?!?!?! Nie wierzę w to, że człowiek zdolny do użycia komputera (w sensie cywilizowany) jest w stanie wyprodukować taką bzdurę. Tobie o łeb rozbić te petardę, powinieneś udać się do lekarza Mietku bo jesteś niezrównoważony bardziej niż te 4 psy, które zagryzły kobietę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety do wielu ludzi takie informacje lub apele jak poniżej zalinkowany nie trafiają. ---> kliknij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Szkoda pieska ale słabiutki musiał być.To jednostkowy przypadek. Ogólnie rzecz biorąc wystrzały uczą psa pokory czyli psy nabywają pozytywnej cechy. Pies powinien mieć trochę pokory względem każdego człowieka bo inaczej dochodzi do takich przypadków jak w Karczewiskach gdzie 4 bestie zagryzły kobietę. Mój szwagier zrobił taki kawał że wrzucił wojskową petardę hukową psu do kojca. Pies nabrał takiej energii że wyskoczył z wysokiego kojca i schował się pod taką wnękę pod schodami że dopieeo w poniedziałek wieczorem udało się nam go stamtąd wyciągnąć. Ubaw był co niemiara a pies respekt teraz czuje i tak trzymać.
Cóż, widać niestety idiota na nieszczęście również może sobie kupić zwierzę. Szkoda tylko, że to zwierzę cierpi a nie idiota... że też prawo zakazuje odstrzału takich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monica napisał:
Było psu zrobic reanimacje usta-pysk na pewno by ożył
a tobie eutanazję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochana psinka:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOGO TO OBCHODZI !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia napisał:
Tak, im dłużej żyję, tym bardziej nienawidzę ludzi. Na każdym kroku spotykam się z chamstwem, oszustami, złodziejami, wandalami itd. Na osiedlu, na którym mieszkam, ktoś non stop niszczy otoczenie, dla zabawy, dla tzw. fazy. Wszędzie pełno śmieci i butelek po alkoholu. Wątpię, żeby zrobił to pies lub kot. Za kierownicą też nie ma żadnej kultury jazdy. Na przejściu w deszczu możesz stać aż się zes...rasz, a i tak nikt Cię nie przepuści. W miejscach pracy dyrektor bawi się ludźmi, insynuuje, zwalnia, jak ktoś się nie spodoba, bo np. nie lubi włazić mu w du..pę i donosić na kolegów.
Masz zupełną rację z tym o czym piszesz,jednak rrochę się wygłupiają z tą żałobą po psie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam psiaka i wiem co mój pies przeżywa w Sylwestrową noc.Cały się trzęsie ze strachu i wskakuje mi na kolana a o wyjściu na spacer nie ma mowy.Wyrazy ogromnego współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było stopery psu kupić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bradzo mi przykro Ja tez obawialam sie o zdrowie/zycie mojej suni, ten strach, ta panika, trudno opisac co sie z nia dzialo i nic nie pomoglo ale jakos przetrwala.. Od 22 grudnia (dzieci wystrzelily wtedy niedaleko nas petarde) nie chce wychodzic z domu, musze ja wynosic na rekach a wtedy trzesie sie jak galareta. Sasiadka obserwowala w noc sylwestrowa spanikowane ptaki. Do tej pory nie przylecialy do karmnika mimo ze byly wczesniej codzien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty idoto!!! kup sobie sam stopery,a najlepiej to walnij sie petarda w ten pusty mozg..moze zrobic chociaz z niego uzytek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Włączę sie do dyskusji.Współczuję Panu ,który stracił swojego przyjaciela.Mam dwa pieski,było mi ich bardzo szkoda w Sylwestra,poniewaz one bardzo boją się wybuchu petard.Dzięki temu ze mąż jest weterynarzem pieski otrzymały leki ,które pozwoliły bezpiecznie przetrwać te wybuchy.Dziwię sie ludziom,ktorzy śmieją się z osób ktore rozpaczają po utracie pieska-TE OSOBY NIE KOCHAJĄ ZWIERZĄT I SĄ WREDNE>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...